Jdi na obsah Jdi na menu
 


OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

,,VÍTÁM  VÁS …  VÍTÁM  VÁS …  VÍTÁM  VÁS ... "

 

Obrazek

,,Vítám Vás na mých stránkách a doufám, že se Vám budou líbit. A díky Vašemu projevenému zájmu se stále budou rozšiřovat a tak nabývat na významu pro ostatní, kteří si je jistě také s radosti přečtou." 

 E-mail : Ludka.B@seznam.cz

 Obrazek

,,Něco málo o mé osobě"

 ,,Narodila jsem se a bydlím v okrajové části Ostravy, která je velice pěkná. Vyrůstala jsem a byla vychovávána s pocitem a jistotou životních krás, které jsou všude kolem nás. Mnoha úskalí se našla už v mém dětství, a prožila jsem si je také během mého dosavadního dospělého života a ty mi daly velkou sílu - vše překonat a víru, že se vše v dobré obrátí…."

 ,,Miluji život, který je jedinečný a nenahraditelný ve všech směrech. Obdivuji vše kolem sebe, a ukláním se s pokorou starým moudrostem a mudrcům celého světa. Jsou to oni, kteří zanechávají poselství všem nadcházejícím generacím a zase jen oni, kteří své prožitky zanášeli svým mnohostranným způsobem a nechávali tak odkazy různě a různých forem pro nás ostatní, kteří stále přicházejí a učí se."

 ,,I já se stále poučuji a učím od lidí a od denního života – a toto učení mi ukazuje cestu, kterou mám jít."

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

 ,,Snažím se vést i mou rodinu směrem, který je bohatým na vnitřní i vnější život s prožíváním každého nadcházejícího dne a s poděkováním do budoucna."

 ,,Netoužila jsem nikdy po hmotném bohatství, které přináší zlobu, zášť a závist. Ale naopak, toužila jsem po bohatství duševního rázu, které povznáší a opěvuje nádheru lidství, planety Země a celého nekonečného vesmíru."

 ,,Toho se mi dostalo – mé přání bylo vyslyšeno a splněno. Dnes snáším a dívám se na život trochu jinak. Maluji, a mé barevné obrazy jsou pro uklidnění a promlouvají svou energií k lidem. A co se týká mých básní – mají své osobní kouzlo pro každého. Jelikož je každý jednotlivec bude vnímat a prožívat po svém. Předávám tak vlastně žití ze sebe, pro ty lidičky, co toto pravé žití, teprve hledají.“     Vaše Ludmilka

 Obrazek

,,Na mých stránkách, chci předat Vám všem část svých znalostí, které jsem již získala. Pohlížím neustále na svět jinýma očima - očima, které doopravdy vidí překrásně pestrobarevnou planetu Zemi."

Ludmilka

 

641.jpg

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO