Jdi na obsah Jdi na menu
 


ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

,,VÍTÁM  VÁS …  VÍTÁM  VÁS …  VÍTÁM  VÁS ... "

 

Obrazek

,,Vítám Vás na mých stránkách."

 Obrazek

,,Něco málo o mé osobě"

 ,,Narodila jsem se a bydlím v okrajové části Ostravy, která je velice pěkná. Vyrůstala jsem a byla vychovávána s pocitem a jistotou životních krás, které jsou všude kolem nás."

,,Už v mém dětství se našla mnohá úskalí, a prožila jsem si je také během mého dosavadního dospělého života. Ty mi daly velkou sílu vše překonat a víru, že se vše v dobré obrátí."

 ,,Miluji život, který je jedinečný a nenahraditelný ve všech směrech. Obdivuji vše kolem sebe, a ukláním se s pokorou starým moudrostem a mudrcům celého světa. Jsou to oni, kteří zanechávají poselství všem nadcházejícím generacím. A zase jen oni, kteří své prožitky zanášejí svým mnohostranným způsobem a nechávají tak vzkazy a odkazy v různých formách pro nás ostatní, kteří stále přicházejí a učí se."

 ,,I já se stále poučuji a učím od lidí a od denního života. A toto učení mi ukazuje cestu, kterou mám jít."

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

 ,,Snažím se vést i mou rodinu směrem, který je bohatým na vnitřní i vnější život s prožíváním každého nadcházejícího dne a s poděkováním do budoucna."

 ,,Netoužila jsem nikdy po hmotném bohatství, které přináší zlobu, zášť a závist. Ale naopak, toužila jsem po bohatství duševního rázu, které povznáší a opěvuje nádheru lidství, planety Země a celého nekonečného vesmíru."

 

 ,,Toho se mi dostalo, mé přání bylo vyslyšeno a splněno. Dnes snáším a dívám se na život trochu jinak."

,,Maluji, a mé barevné obrazy jsou pro uklidnění a promlouvají svou energií k lidem."

,,A co se týká mých básní, mají své osobní kouzlo pro každého. Jelikož je každý jednotlivec bude vnímat a prožívat po svém."

,,Předávám tak vlastně žití ze sebe pro ty lidičky, co toto pravé žití, teprve hledají.“    

Ludmilka

 Obrazek

,,Na mých stránkách nalezneto vše to, co zajímá i mně. Pohlížím neustále na svět jinýma očima - očima, které doopravdy vidí překrásnou, pestrobarevnou planetu Zemi."

,,Vše prožívám s LÁSKOU."

Ludmilka

http://pobavime.com/wp-content/uploads/love-gif-20.gif

 E-mail : Ludka.B@seznam.cz

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo