Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co si přinášíme z minulých životů a Co se týče hypnózy a Znát tak svou minulost

8. 12. 2007

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

 

,,Co si přinášíme z minulých životů"

,,Víme, že člověk, který opustí své fyzické tělo, zůstává přesto někdy při vědomí. Pohybuje se v jiném těle, kterému mnozí říkají astrální. Jestliže zemře v rozrušení, např. zde s velkou touhou se napít, otiskne se tato touha tak silně do astrálního těla, že velmi poznamená jeho pouť mezi dvěma životy a ovlivní ho i v příštím vtělení."

 

,,A např. pacienti se stálou nadváhou pěti nebo více kilogramů ve svých minulých životech buď zemřeli hladem nebo trpěli dlouhodobým nedostatkem jídla. Může se stát, že jsme pacienty z mnoha kila navíc a přesto konzumujeme obrovské množství přesolených brambůrků a podobných slaných jídel, ačkoli jsme si vědomi, že nám to škodí. Ale může to jistě souviset z naším minulým životem, kde jsme postrádali sůl k úpravě pokrmů."

 

,,A dále migrény a bolesti hlavy a bolesti vůbec, to vše má častou návaznost na události z minulých životů. Např. tím, že člověk byl kdysi gilotinován, sťat mečem, skalpován, oběšen. Mohl být zabit ranou do hlavy, kyjem zvláště k tomu určeným a nebo také ukamenován, což se provádí tak, že je odsouzenec zahrabán až po hlavu do písku a dav na něj hází kameny."

 

,,Také dlouhodobé neodůvodněné pocity viny mohou být způsobeny tím, že již při narození tento člověk věděl, že přichází svým rodičům nevhod, že je nežadoucí, a tento pocit mu v podvědomí zůstal po celý život."

 

,,Z uvedených je zřejmé, že princip, jak se potlačovaný reflex nebo komplex vytváří a jak se odreagovává, je vždy stejný, bez ohledu na to, zda k traumatické události došlo v tomto životě nebo v předcházejícím."

 

,,Případem, také byl jistý člověk, který se v řeči v tomto životě tak zajíkal, tak sípal, že téměř nemohl mluvit. Z minulého života vyplynulo, že se zúčastnil rytířského turnaje někdy v 17.století. Měl brnění a na koni bojoval s protivníkem. Jeho dřevce mu sklouzlo po brnění a zasáhlo ho do krku. Tehdy byly poraněny i hlasivky. Mohl jen sípat a brzy nato zemřel."

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

 

,,Co se týče hypnózy ..."

,,Je třeba zde říct několik varovných slov. Nenechte se svést zajímavostí tohoto tématu a nenechte se uspat jen ze zvědavosti. Pamatujte si, že hypnóza není bez nebezpečí. I když se používala již v době Faraonů, my stále ještě nevíme, co se během ní mezi hypnotizérem a pacientem děje. Znovu a znovu se objevují případy, kdy nějaká zdravotní nebo psychická potíž pacienta přejde na hypnotizéra a naopak. Můžeme se obávat, že nás hypnotizér během sezení nějak poškodí, např. tím, že nám něco řekne, co pak působí jako sugesce, která je nepříznivá."

 

 

,,Proto Vám dám radu - když tedy chcete se dát zhypnotizovat a k takovémuto sezení má dojít, je potřeba zapnout magnetofon, aby jste mohli slyšet pak všechno, co bylo hovořeno z obou stran. Tím se ujistíte, co Vám hypnotizér klade za otázky a jak vy sami reagujete svými odpovědmi na tyto dotazy. Také je třeba se ujistit, že vyvolený hypnotizér vámi - má velkou zkušenost a pomohl již mnoha lidem."

 

 

,,Mám již sama zkušenosti s lidmi, kteří mi psali, že byli poškozeni na zdraví během hypnózy více než-li byli vyléčeni-Ludmilka."

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´???????????????????´´´´´´´´´´´´ 

 

,,Někdy není problémem se ve vzpomínkách člověka dostat až do doby Kristovy a do dob daleko předtím. Někteří tvrdí, že potopení Atlantidy je z hlediska podvědomí lidí doba vlastně nedávná. Odhaduje se, že k němu došlo asi roku 9 600 před Kristem a že se Atlantida nepotopila najednou, ale natřikrát v průběhu asi 40 000 let. Rozprostírala se mezi severní Afrikou, Španělskem na východě a Karibským mořem na západě."

( Zajímavé informace od lidí, kteří zažili hypnózu )

 

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

 

,,Znát tak svou minulost"

,,Někdo říká, že by chtěl znát svou minulost, aby se tím poučil. To je zbytečné. Všechny zkušenosti, kterým jsme se ve stovkách minulých vtělení naučili jsou uloženy v tkz. éterickém těle. Tam je naše povaha, reakce, postoje, duchovní postavení a náš osud ( Karma ). Nic z toho, k čemu jsme se dopracovali, není ztraceno. Éterické tělo jako jedinná složka naší bytosti se nikdy nerozpadne. nezanikne.  Spolu s našim vědomím ( duší ) přechází do dalšího života, kde pokračujeme přesně tam ve svém vývoji, kde jsme přestali v životě minulém až do chvíle, kdy jsme opustili své tělo."

 

,,Podle východních nauk je s převtělováním spojen tkz. Zákon Karmy. Říká se mu také zákon zachování hmoty a energie na nefyzických úrovních nebo zákon odměny a odplaty nebo zákon odrazu nebo zákon bumerangový. Tímto zákonem je v řetězci životů po sobě jdoucích určitého jedince dosahováno naprosté spravedlnosti. Nechtějte proto znát svou minulost. Budete mít co dělat, aby jste zvládli svou přítomnost. Kdyby jste věděli, čeho jste se v minulosti dopustili a co vás za to čeká, dostali by jste z toho infarkt. Příroda ví, co dělá, když před námi tyto vzpomínky zakrývá. Nauka o karmě byla známa 4 000 let před Kristem."

 

,,V tomto století Karmu podrobně popsal, jak funguje např. Dr. Paul Brunton a stovky praktických příkladů sesbíral americký léčitel a jasnovidec Edgar Cayce a desítky jiných - Ludmilka."

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%