Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dračí žíly úvodem a v praxi

4. 1. 2007

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

 

,,Dračí žíly úvodem a v praxi“

Obrazek

,,Proutkařství - jev." 

,,Který se vine lidskou historií už několik tisíciletí, se stále rozvíjí."

,,Nezahrnuje jen vyhledávání spodních vod, ale zabývá se určováním nerostných ložisek při geologickém průzkumu, hledáním podzemních kabelů, závalů v dolech, archeologických vykopávek i podzemních dutin. A hlavně - určováním různých anomálních - geopatogenních zón, které, jak se zjistilo, mají škodlivý vliv nejen na člověka, na živočichy a na rostliny, ale dokonce i na technické přístroje."  

 

,,Na vzniku geopatogenních zón se podílí celá řada od sebe se lišících fyzikálních polí, měli by se touto problematikou zabývat geofyzici, hydrogeologové, hygienici, lékaři - biofyzici, i archeologové."


 

,,Staří Číňané se domnívali, že geopatogenní zóny jsou sídly podzemních démonů - draků, a dali těmto místům název "Dračí žíly". Jak dokazují mnohé písemné zmínky, geopatogenní zóny (dále GPZ) znali kromě Číny i v Egyptě a Římě. V Evropě popsal proutkařství jako první Plinius (23 - 78 n.l.)."

 

 

,,Ve středověku se významné světské i církevní stavby zakládaly na místech, kde nebyla podzemní voda. Kostely, kláštery a zámky stavěli tak, aby jejich zdi vedly v linii pásů GPZ ( proto tolik nepravých úhlů a kosočtvercových místností ). Na aluviálních naplaveninách a močálech se vůbec nestavělo."

 

,,Z těchto období se také traduje, že lůžko v nově vybudovaném domě je vhodné umístit tam, kde si lehne pes. Pes se negativním zónám vyhýbá a neležel by v nich. Neplatí to ale vždy u šlechtěných psů, dnes tolik rozšířených. Ti ztratili křížením prastaré instinkty."


 

,,Kočka je labužnice naopak v negativních zónách a ráda vyhledává infrazvukové GPZ, protože když přede, vibrací záklopky v ústní dutině vytváří podobný tón infrazvuku, který jí rozechvívá a je jí to příjemné. Proto je vhodné v místech, která kočka vyhledává, neobývat !"

 

 

,,Dráždivé GPZ vyhovují také dalším zvířatům, která je vyhledávají : včely, mravenci, komáři, vosy, sršni, termiti a mouchy všeho druhu."

 

,,Z ptáků jsou to straky. Z rostlin houby a lišejníky, kopřiva, bodlák, ze zeleniny : cibule, celer, fazole, rajčata. Ze stromů na těchto místech dobře rostou duby a ořechy. Často rostou přímo nad křížením vodních žil a jsou proto nejčastějším cílem blesku. U mnoha stromů vysázených nad vodními žilami se často vyskytuje rakovina, tyto stromy málo plodí a rychle vysychají."

 

,,Jistě rádi jste si přečetli článek o geopatogenních zónách, které se u nás také běžně vyskytují a tak máte možnost se těmto zónám vyhnout.“     Ludmilka

 

 

 

 

 

 oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo