Jdi na obsah Jdi na menu
 


Egyptská záhada

30. 12. 2006

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

 

 

 

,,Egyptská záhada“

 

Obrazek

 

 

,,Před několika lety byl vědci odtajněn nový typ radaru, který je schopen nahlížet hluboko pod zemský povrch. Zanedlouho po tom se objevily ohromující údaje o důmyslných labyrintech a systémech podzemních tunelů v různých částech světa. Mezi nejzajímavější objevy patří nalezení obrovského podzemního komplexu, který se nachází v Egyptské Gíze pod pyramidami. Jeho přítomnost byla objevena už v roce 1978, ale egyptský prezident Sadat vydal opatření a dalších 30 let se konaly přísně utajované vykopávky, které měly za výsledek prozkoumat tento prostor."

,,Na nedávném setkání v Austrálii předvedl Dr.Jim Hurtak, jeden z klíčových vědců tohoto utajeného projektu Gíza, filmový záznam toho, co bylo objeveno. Udivující záběry odhalují objev rozlehlé megalitické metropole staré 15 tisíc let, která se rozkládá v několika úrovních pod gízskou plošinou."

,,Zatím co ostatní badatelé atomového věku hloubali nad skrytou komorou pod levou prackou Sfingy, rozkládalo se legendární Město Bohů přímo pod nimi."

Obrazek,,Film, kromě podzemních vodních kanálů - ukazuje impozantní sály o proporcích našich největších katedrál, zdobených přímo na místě vytesanými obrovskými plastikami. Na filmu je možné vidět výzkumníky, kteří v gumových člunech opatrně postupují napříč podzemními řekami a přes kilometr širokým jezerem, aby nakonec pronikli až do zapečetěných komor."

 

,,Zde byly nalezeny pozoruhodné depozitáře se záznamy a mnoha artefakty. Zdá se, že nalezli dědictví tajemné civilizace, která ovládala jistý způsob technologie, kterou byla schopna vytvořit ohromná podzemní města, přičemž Sfinga i pyramidy jsou jen malé povrchové značky. Sami na projektu zúčastnění vědci to nazývají odkrytím čtvrté kultury, která musí nutně pocházet z naprosto jiného zdroje, než jsou ty doposud známé."

 

,,Jsou zde známky vysoce duchovně i vědecky vyvinuté civilizace, jejíž tajemství nám z nějakého důvodu má být odhaleno právě v této době.“     Ludmilka

 

 

 

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo