Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hledáte odpověď ? - Telepatie

31. 12. 2006

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

 

 

 

,,Hledáte odpověď ?“

 

Obrazek

 

Všichni se podílíme na utváření naši budoucnosti. Náš osud je v našich myšlenkách. Co je myšlenka ? A co je odpuštění a jaký je smysl našeho života ? A co další a další otázky týkající se našeho života ?

 

Na začátku své duchovní cesty převážně hledáte odpověď na vše, co se Vám přihodilo a sháníte někoho – kdo by Vám mohl rozumět. Seznámíte se s mnoha novými lidmi, kteří se Vám budou snažit vše vysvětlit a Vám se, ale všechno jeví jinak. Protože, co člověk to jiný názor. Dozvěděli jste se tolik věcí najednou a vůbec ničemu nerozumíte …. Pomalu se vytrácejí styky s vašimi bývalými přáteli a objevují se noví, kteří vědí více než vy a tak se začíná  měnit styl vašeho života. Postupně na své otázky budete nacházet odpovědi.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Je to prostě všechno jeden velký otazník …?

Odsunout své ego – najít své místo ve svém životě – zbavit se zármutku – pochopit vše, co se děje kolem nás – nepodléhat lpění – přijímat věci, které přicházejí – vnímat vše svým srdcem.


 

 

,,Odpověď na své otázky musíte nejdříve prožít, aby jste je pochopili !

Ale vy chcete přece vědět co nejvíce, že ano ?

Žijete nyní v kolotoči chyb a následků – CO TO ZNAMENÁ ?"

 

,,Ubližujete sami sobě, chyby, které děláte si musíte nejprve uvědomit a přijmout je a pak je teprve pochopíte a již je nebudete dělat. Musíte pocítit svoje chyby bez rozčilování a přijmout vše, jak to přijde. Jedině tak začnete svoje chyby přeměňovat a nebudete je opakovat. Vy se ale čertíte, když vám život ukazuje vaše chyby, a tím to, co se vrátilo, přikrmujete. Až dokážete přijmout své chyby, negativní stránku sebe, začnete těmto energiím brát sílu a ubírat nepříjemné situace, které se vám naskýtají. Zpočátku to nepoznáte, ale časem přijdete na to, že nepříjemných situací je stále méně.“

 

,,Vy jste se vzdálil svému srdci, dávali jste přednost rozčilování a stresům. Myslíte, že žijete k vůli nim ?

Prostě víme to všichni – i vy to víte, ale musíte to v sobě nalézt – kde ? Ano, přece v srdci !

Tak naslouchejte citu, nikdy není pozdě se ke svému srdci přibližovat a být k němu co nejblíže. Tak se začnete pomaloučku měnit a na vše se dívat jinak."

 

 

Obrazek,,A jak začít ? Jednoduše !"

 

 

 

 

 

 

 

Nikdy to není tak složité – jak to vypadá – pokud my sami tomu nedáme těžký negativní smysl …

 

1.) Nejprve se naučme – ,,HOVOŘIT  PRAVDU !“ – kdekoli a komukoli – jen tak nemusíme myslet na to, kde jste co řekli. Ať je vaše situace jakákoli – snažte se říkat za všech okolností pravdu, protože tak nebudete lhát ani sami sobě a to je to hlavní ! Uvidíte, že se vám uleví ! Poznáte tak, jak se k vám bude chovat okolí a s jakými lidmi jste se to vlastně stýkali, protože jen pravda zná tu pravou cestu. Nebojte se toho – nežijte již ve lži – ale podporujte pravdu – pravda je vše – to sami poznáte !

 

2.) Pak se naučte - ,,ODPOUŠTĚT !“– vím je to někdy velmi – velmi těžké ! Ale začněte od těch nejlehčích případů až dojdete k těm těžším ! Měli by jste to překonat – když to nepůjde říci přímo – tak alespoň  myšlenky odpuštění vyšlete na adresu toho, kdo vás zklamal a ublížil vám !

Jen tehdy se posunete dál – když dokážete odpustit – ale doopravdy svým srdcem !

 

,,ODPUSTIT  SLOVY  NEBO  JEN  MYŠLENKOU !“

 

 

 

 

Toto jsou slova v myšlence, mající skutečnou moc :

 

-         Prosím za odpuštění všechny, kterým jsem kdy v životě ublížil/a ať vědomě či nevědomě.

 

-         Odpouštím všem, kteří mně kdy v životě ublížili ať vědomě či nevědomě.

 

-         Odpouštím sám sobě, ať jsem si ublížil vědomě či nevědomě.

 

-         Ať je v celém světě klid a mír.

 

,,Nezapomínejte, že chcete znát odpovědi na otázky života tady na Zemi a jen tehdy – když tyto základní pojmy jako je hovořit PRAVDU a ODPOUŠTĚT dokážete splnit ve svém životě, jen tehdy začnete ŽÍT, TEN  PRAVÝ  ŽIVOT, protože vše bude pro vás nové a krásné !"

 

 

,,Pak i vy budete šťastni a já vím, že si to všichni zasloužíte !“ 

 

Ludmilka

 

Obrazek

,,Telepatie"

,,TELEPATIE - přestat lhát, pak přijde telepatie automaticky. Jenže přestat lhát neznamená začít pouštět bez cenzury na své bližní i ty obsahy, které je mohou zranit. Tím je to právě tak obtížné. To, že dospělým lidem nefunguje vzájemná telepatie, je úkaz zcela přirozený, protože tím se navzájem šetříte. Podmínkou telepatie totiž není jen vzájemná upřímnost, ale dosažení čistoty nejen v činech, nýbrž i v myšlenkách. Až bude vaše mysl tak čistá, že i ona přijme za svůj princip neubližování, lhaní odpadne samo sebou. Pak přijde sama sebou i telepatie.“

Ludmilka

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo