Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsem a kam kráčím

28. 12. 2006

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 ,,Kdo jsem a kam kráčím… ?“

 

 

 

 

Obrazek,,Přemýšleli jste už někdy nad větou - ,,Kdo jsem a kam kráčím ?“ Co je cílem každého z nás ? Je to nějaký hromadný cíl nás všech, kterému bychom se měli podřídit ?"

 

 

 ,,Osud má každý svůj vlastní. Kráčíme po cestě, která je nám předurčena,

či záměrně vybraná, ovšem z mnoha vedlejšími uličkami. Některé jsou slepé

a my se z nich vrátíme. Avšak nástrahy v podobě vedlejších cest, kam někdy sejdeme, bývá obtížné rozpoznat. Hlavně v případech, kdy se neřídíme vlastní intuicí a nemá nás tedy, co varovat."

 ,,Často cítíme, že nejsme potřební, že jsme jiní než ostatní, nevidíme smysl života ve snaze hromadit finanční prostředky a věnovat se po celý čas zaměstnání, které nás mnohdy vůbec nebaví."

,,V jisté etapě života onemocníme, zažijeme nějaké trauma, nebo se setkáme se smrtí někoho blízkého a až následkem toho přehodnotíme náš žebříček hodnot. Škoda jen, že neuvažujeme v těchto rovinách, když se cítíme zdraví a veselí. Proto nečekejme na tyto průvodní, startovací jevy a přemýšlejme o tom hned dnes."

 ,,Možná namítnete, že někdo v nic nevěří a přece žil až do poslední chvíle dobře. Není potřeba být členem spolku, církve, hlásat na každém kroku svou víru, pravidelně navštěvovat kostel, či chodit ke zpovědi." 

 ,,Někdo dosáhne osvícení při své každodenní činnosti, ať už pracuje s dětmi v přírodě, nebo v továrně. Co je však odlišuje od ostatních je to, že jsou vnitřně vyrovnaní a cítí, že jdou po správné cestě. Buďto svůj úkol už splnili, nebo právě toto je jejich úkolem."

 

 

 

Obrazek,,Pokud pociťujete klid a mír, je všechno v pořádku. V opačném případě přemýšlejte a zeptejte se sám sebe: Kdo jsem a kam kráčím ?"

 

,,Věřte, že Vaše intuice a jasnozřivost neustále narůstá a nejspíš dostanete odpověď na Vaši otázku ve snu, či v podobě symbolů. Pokud budete všímaví, rozluštíte tuto odvěkou hádanku a octnete se na správné cestě, kde se Vám otevřou nové, netušené možnosti." 

 ,,Naši cestu duchovního rozvoje jsme si vybrali sami a až si ji jako jednotlivci uvědomíme a budeme chtít se tím řídit, naše cesty se spojí ke společnému, hromadnému cíli a to Lásce a Míru na Zemi. Čeká nás život s využitím všech schopností, které se dnes zdají být nevysvětlitelné a pro někoho tak záhadné."

,,Již vím, kdo jsem a kam mám jít, jak otevřít brány a nezbloudit …“                                             

 ,,Jen maličko jsem vám chtěla vysvětlit zde na těchto stránkách, že existuje něco - co nás vede a navádí na pravou cestu.  A tak snad i Vám se brzy podaří, že se dozvíte : ,,Kdo jste a kam kráčíte."  Ludmilka

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo