Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomeňte si - Levné nápady do domácnosti - Energie pyramid

15. 9. 2013

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

yesVzpomeňte si yes

lilith.blogerka.cz

,,Naši předci brali jako rituál často i úkony, které nyní provádíme zcela běžně. Příprava léčivého čaje i lektvarů byly doplňovány zaříkáváním a magickými formulkami. Lidé vkládali do nápoje již během jeho přípravy nějakou informaci, proto byly čaje a lektvary tak účinné. Každé jídlo se žehnalo, bylo stravitelnější a zdravější, protože se jedlo rukama, kde byla energie jistě lepší než v příborech. Když do něčeho vložíme pozitívní myšlenku - své přesvědčení a věříme tomu, zafunguje to neobyčejně účinně."

www.dokonalazena.cz

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

wink Levné nápady do domácnostilaugh                

*Mléko se nepřipálí, když hrnek napřed vypláchneme studenou vodou nebo když dno hrnku vytřeme tenkou vrstvou másla. Nejlepší je ale je použít speciální hrnec na svařování mléka (s vodní lázní a signálním zařízením). 

*Zbytky měkkého koberce nemusí skončit v kontejner u. Pomocí řezáku na podlahové krytiny z něj lze zhotovit vložky do bot nebo holínek.

*Z krásy řezaných květin se budete těšit déle, když do vody nakrájíte brambor. Dbejte jen na to, aby se stonky nedotýkaly bramboru. 

*Také nevíte, jak napínací prostěradlo chytře pověsit, aby se co nejméně zmačkalo a rychle se usušilo? Vezměte vždy dva protilehlé rohy a připevněte na dvě rovnoběžné sousední šňůry.

*Plísně na pokojových květinách se zbavíte i bez drahých chemických přípravků. Účinný roztok připravíte z jednoho litru vody, do které přidáte několik kapek octa.

*I textilní hračky budou po delším používání vypadat jako nové, hygienicky čisté. Před praním je vložíte do textilního sáčku, čímž je uchráníte před potrháním a případným znehodnocením, jako například ztrátou skleněných očí a podobně.

*Máte pocit, že klíč v zámku trochu dře? Místo obvyklého oleje, kterým se promazává zámek, stačí ošetřit klíč obyčejnou voskovou svíčkou.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

smileyEnergie pyramidsmiley

,,Při rozebírání minulosti se mi najednou vyjasnilo cosi zajímavého. Vlastně k tomu dal podnět patent pana Ing. Drbala, který se týkal pyramidální energie. Vyzkoušel jsem si to, udělal pyramidu na žiletky a ukázalo se, že to funguje (a dodávám že bezchybně už několik let). Nedávno jsem se ve vzpomínkách dostal do doby mládí a uvědomil jsem si, že jsme pyramidální energii využívali již před válkou! A to v širokém měřítku, aniž bychom o tom měli potuchy. Chodili jsme na výlety a přitom spali ve stanech. Ty mívaly převážně pyramidální tvar. Jeden starý a zkušený skaut nám poradil, abychom je stavěli ve směru jih - sever. Řídili jsme se tím a ve stanech nám bylo velmi příjemně. Když se to porovná s dalšími zkušenostmi, vypadá to, že i ve stanech působila pyramidální energie. Co se týče výzkumů energií, ukázalo se, že energii lze různě předávat a využívat. Objevil se i pojem energetický upír a narazilo se na možnosti energetického ovládání jiných osob. O tom, že energie přichází z vesmíru, nikdo nepochybuje. Ale o tom, že se tak děje i v noci, už se tolik nemluví. Já jsem to zkoušel a potvrdilo se mi, že čím je jasnější obloha, tím je energie výraznější. Když byla obloha zatažena, žádnou energii jsem nezjistil. Je jasné, že z vesmíru přichází energie. Část jí pohltí předměty a část jde dál. Energie vyzařovaná stěnami v pyramidálním tvaru se slučuje, tedy násobí, je jí v takovém prostoru více."

Václav W., Světec

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO