Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knihy - Anděl vám žehná a Odtamtud

20. 4. 2008

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

,,Anděl vám žehná"

,,Andělé nás hlídají, vedou, bdí nad námi a dodávají nám odvahu, pocit bezpečí a naději. Jsou to boží poslové, kteří k nám sestupují, aby nám připomínali, že nás Bůh miluje a pečuje o nás."

,,Blízkost Andělů v životě pociťujeme v okamžiku, kdy nám někdo podá pomocnou ruku. Andělé jsou nám oporou, poplácavají nás po rameni, aby nám dodali odvahu, pečují o nás, když jsme nemocní nebo propadáme beznaději, a drží nás za ruku, když máme strach."

 

 

Tuto knihu vydala Euromedia Group,k.s.,Knižní klub.

V knihkupectvích a prodejnách Knižního klubu.

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

,,Jedna z nejprodávanějších knih v USA."

,,Co skrývají nejtajnější archívy vlády USA o UFO ?"

,,ODTAMTUD"

Howard Blum

,,Toto je skutečný příběh. Prověřil jsem každé jméno, každou událost, datum a rozhovor, které jsou zaznamenány v tomto souhrném výčtu. Abych je prokázal, opíral jsem se o celou řadu rozhovorů s civilními i vojenskými úředníky, se členy agentur zpravodajské služby, se zástupci FBI a s vědci, kteří pracují ve vládních projektech i mimo ně. Konzultoval jsem také důvěrně vojenské dokumenty, posuzoval jsem zprávy z pátrání a zprávy připravované výhradně pro Pracovní skupinu UFO, ale i doklady, které byly dány k dispozici veřejnosti."

,,KONEČNÝM CÍLEM MAGIE VŠECH VĚKÚ BYLO A JE ZÍSKAT KONTROLU NAD VŠEMI PRAMENY ŽIVOTA." W.B.Yeats

,,Dlouho popíraly oficiální úřady Spojených států amerických zprávy o tom, že se vláda jakýmkoliv způsobem zajímá o existenci UFO, stejně jako že by vláda vedla nějaké vojenské šetření o možnosti existence života na jiných planetách."

,,V knize ,,ODTAMTUD" odhaluje nejen existenci, ale i práci vrcholně tajné PRACOVNÍ SKUPINY UFO, která se právě těmito popiranými skutečnostmi na nesmírně vysoké a kompetentní úrovni zabývala."

,,Kniha ,,ODTAMTUD" je úžasem naplňující přehlídkou tajné činnosti americké vlády a pečlivě zdokumentovaným výčtem cílevědomého pátrání po mimozemském životě. Každá kapitola je naplněna neočekavanými odhaleními, k nimž především patří :

1.) existence elektronické ,,ohrady", která obklopuje obranný prostor USA - ten však je pro UFO lehce prostupný

2.) dohoda úřadů o regulaci uvolňování informací pro veřejnost v případě kontaktů s mimozemšťany

3.) nová odhalení, že všechny civilní aktivity, které se fenoménem UFO a mimozemskými civilizacemi zabývají, byly infiltrovány a zastrašovány rozvědkou

4.) FBI skutečně vyšetřovala případ dokumentů MJ 12 o havarovaném létajícím talíři a nálezu čtyř  těl mimozemšťanů

5.) odhalení studia reálné možnosti průniku cizích kosmických lodí do amerického vzdušného prostoru

OBSAH KNIHY :

Prolog špionův příběh, Pracovní skupina UFO, Archiváři, Odkaz delfínů, Město v rozkvětu, Kontrarozvědka, Společenství, Dokumenty MJ-12, Seznam zkratek a názvů

,,HOWARD BLUM dokazuje, že to, čemu se mnozí vysmívají jako sci-fi, je ve skutečnosti faktem."      Ludmilka

 

Nakladatelství Sfinga Ostrava 1993

ODTAMTUD - ODTAMTUD - ODTAMTUD - ODTAMTUD

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář