Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osobní síla skrze uvědomění - 2 části

29. 6. 2010

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

,,Několik zajímavých vět z knihy Sanayi Roman."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je to kupodivu-

(darina-, 10. 1. 2012 19:10)

lesní panna-ta má vibrace jak slon,a dělaj to s oblibou i elfíci....dou,ne a maj akorát pučenou sféru přitažlivosti ale jinejm ji záviděj jenom zase elfové-sféra přitažlivosti jest u nich něco jako výsměch jim do obličeje,elfum.....elf má jen pařáty a blbej mozek,zkroucenej..tak na co mu dát sféru přitažlivosti,stejně jí neprojde obohacován....P.S. není-li tobě dost jednoho muže na celý život?Na co,to je zase otázka-muž,to je elf...dycky jedině pokroucenej elf....sféru přitažlivosti má jedině /to byste rádi,co?---/-jedině ne elf,jedině eso.

mám dnes zavřeno a ty?

(databáze číslo deset--, 20. 11. 2011 16:59)

Já ne,u nás je otevřeno denně a navíc,přejímku zboží máme jen v neděli a to v pět ráno..Jo? No,co je na tom tak divnýho,sašo!? Je,kdy vlastně odpočítáváš mínusy?! JAKÝ MÍNUSY!? No,když nemáš čas,tak si připočteš koruny,nebo deš na poštu ,kvůli komu tam deš-kvůli nim,ne!? Aha,jó,to jo,to já dělám takhle--- večer du na večeři,po večeři na raut a z rautu do postele a přičtu si vodu za koupání v podobě lacinejch lívanců-a prodám je draho,topení taky---ne! Děláš to sašo blbě-máš taky noc,kdy si unavená! Z koho!? Aha,to já dělám takhle...du dopoledne na oběd a mám to...Ale,dyť musíš platit,ne?! Ne,mám hospodu.....

prosím,máte ustláno-

(helga-, 17. 11. 2011 19:44)

řekla suše pokojská natálie a šla nezúčastněně do pryč....jéje,zapoměla na pomeje pro prase,a zapoměla mi popřát dobrou noc,v jedničce hotelu se to má!!

maj tam poráde zavříno!

(petr-, 17. 11. 2011 19:42)

maj tam otevříno,říkám já-eva-ale jako když jsou na jiný planetě-úplně blbý----maj tam všechno od A až doZ... nemaj nic,co by se mi nehodilo do spižírny mrožů a já to tam musím dodat nejpozději večer!!!

moje první rozkošná kniha o mudře a mantře-

(Angelika-, 17. 11. 2011 19:40)

Stála jsem očarována a nemohla věřit sama sobě-že jsem vůbec mezi pitomými křídlaticemi našla něco tak vzácného- jeden křídlatec to vytrousil ze svého lejna a já jsem jej omyla svými ušlechtilými myšlenkami a řekla jsem si- no tak jo-pudu tam a byl tam budoucí můj otec rodiny mlžů a plžové tam stáli a dělali gesta hodná teplokrevných ušatců----