Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zločin a trest podle zvěrokruhu

6. 2. 2010

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

,,Zločin a trest podle zvěrokruhu“

 

Obrazek

,,Chcete vědět, jak jednotlivá znamení vnímají, co je správné a co ne, jak přistupují k zákonům a jak se mohou zachovat v krizových situacích ?“

 

Beran: Krotký je jen do té chvíle, než mu někdo zkříží plány. Sebedůvěry má dost a nechybí mu ani odvaha. Ve „spravedlivém“ rozhořčení je schopen i velké neuváženosti, i když toho může v zápětí litovat. Mnohdy už ale bývá pozdě.

 

Býk: Do rozporu se zákonem ho může dostat láska k pozemským hodnotám. Je mírumilovný pouze do té doby, než mu někdo brání v dosahování majetku či získávání financí. Při přistižení si bude vyčítat pouze to, že si všechno lépe nepromyslel.

 

Blíženci: Jejich zbraní je inteligence a nedopouštějí se žádných „krvavých“ činů. Když se Blíženec vydá na šikmou plochu, určitě to budou inteligentní důvody. Baví ho hrát si se zákonem na schovávanou, testuje si tak svoji důmyslnost.

 

Rak: Je ochránce nejen rodinného krbu, ve kterém se cítí dobře. Při nebezpečí dokáže zasáhnout, nevolí však přímou akci, ale takticky zmanipuluje okolnosti tak, aby se dotyčný zapletl a prozradil všechno sám.

 

Lev: I sám velký Lev je schopný nepravostí, především, když se cítí nedoceněný a přehlížený, nebo je raněn ve své pýše. Tehdy hledá příležitost, jak na sebe upoutat pozornost. Uspokojí ho i uvedení jeho jména pod něčím, co není zrovna fér.

 

Panna: Většinou je slušná a konvenční, ale touží být nezávislá a finančně zabezpečená. Pokud se rozhodne pro kriminální čin, bude to perfektně promyšlené a připravené do nejmenších detailů.

 

Váhy: Jsou schopny udělat téměř cokoli, jen aby byly uznávané. Tajuplný život podsvětí má pro ně velkou přitažlivost. A pokud v něm ještě najdou svoji lásku, jsou v tom až po uši. Se svým šarmem dokážou i velké podvody.

 

Štír: Je mistr zločinu a mistr policejního řemesla. Dokáže pracovat v týmu i sám. Pro svoji systematičnost a šestý smysl může být opravdu nebezpečný. Najdete mezi nimi nejen kriminalisty, ale i tajné agenty a hledané zločince.

 

Střelec: Je přesvědčený, že každý má nárok na svoji svobodu do té míry, pokud neohrožuje druhé. Častokrát se stane, že obhajuje dobro a koná zločin. Je to romantický (většinou neškodný) bandita s vlastním názorem na zákony a jejich výklad.

 

Kozoroh: Běžně se k docenění dopracuje poměrně pozdě. Když se však v mládí setká s někým bojovnějším a průbojnějším, se kterým se nemůže srovnávat, může ho popadnout zlost a chuť potrestat ho za svůj neúspěch. Chladnokrevně vykonává dokonalou pomstu.

 

Vodnář: Násilné trestné činy páchá málokdy. Láká ho nová myšlenka, neotřelý nápad, jiný přístup, než by zvolili druzí. Počítačová kriminalita je pro něho to pravé. Dostat se k dokonale hlídaným informacím ho naplňuje pýchou a radostí.

 

Ryby: Přestože jsou nepraktické, jsou přizpůsobivé a pokud se dostanou do společnosti kriminálních živlů, mohou v nich trvale zakotvit. Idealismus a snaha o spravedlnost a nápravu světa je může zavést do různých sekt i teroristických skupin.

 

Spirit 2010

 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO