Jdi na obsah Jdi na menu
 


SNĚHURČINO JABLKO - přírodní medicína

5. 1. 2007

 OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

,,SNĚHURČINO JABLKO,,

 

Obrazek

,,Doktoři a vědci se vracejí k přírodní medicíně. Nový druh jablka, který se podařilo vyšlechtit genovým technikům v Německu, je unikát všech unikátů a obsahuje celou lékárnu. Jablko má sladkokyselou chuť, působí proti stařecké cukrovce, proti rakovině střev a snižuje hladinu cholesterolu. Jeho slupka je bohatá na pektiny, které zbavují tělo škodlivých látek. To ale není celé umění zázračného jablka."

,,U našich sousedů se zrodil ojedinělý uspávací prostředek. Protože jablko obsahuje i fruktózu, která působí rychleji než u ostatních druhů jablek, celkově zklidní organismus a postará se o hluboký spánek. Prince ale k probuzení potřebovat nebudeme, z postele naopak vyskočíme odpočatí a svěží. Jeho tvůrci z městečka Pillnitz mu dokonce říkají ,,uspávací jablko", které nemá žádné vedlejší účinky."

 

,,Genoví technici na jeho konečné podobě pracovali 20 let a dnes mohou s úspěchem říci, že dokázali nemožné. Doufejme, že se této nové odrůdy dočkáme v dohledné době i u nás a před spaním se místo polykání několika druhů pilulek s chutí zakousneme do červeného jablka plného zázraků."

 

,,A  NOVÁ  OVOCNÁ  ENERGIE  PRO  NAŠE  TĚLO  JE  TADY  A  TO  V PODOBĚ   CHUTNÉHO   OVOCE  -  JABLKA  -  A  JEŠTĚ  DOTAZ… KDE  SE  ASI  BUDE  PRODÁVAT  ZDRAVÉ  JABLKO ?  -  V   OVOCI  A  ZELENINĚ ANEBO  JE  DOSTANEME  V  LÉKÁRNĚ  NA  PŘEDPIS  ? TAK  TO TEDA  SE  NECHÁME  VŠICHNI  PŘEKVAPIT ?! ALE  AŤ  JE  TO  CO NEJDŘÍVE, PROTOŽE  TOTO  ZÁZRAČNÉ  JABLKO,  MOC  VŠICHNI  POTŘEBUJEME  - PRO  SVÉ  TAK  CENNÉ  ZDRAVÍ !“    Ludmilka

 

 ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ